Dinamo se impune la limită în fața Politehnicii Timișoara în deschiderea etapei nr.21
Într-o reeditare a finalei Cupei României, SCM Politehnica Timișoara și CS Dinamo București au oferit un meci extrem de echilibrat în penultima etapă a Ligii Naționale. Deși campioana era deja stabilită, intensitatea din teren a demonstrat orgoliul ambelor formații, „Dulăii” plecând cu victoria la un singur gol diferență. Campioana nu se dezminte Deși a intrat…